Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Infokiosk znowu zniszczony

Infokiosk znowu zniszczony - Wandale pokiereszowali już infokiosk np. w 2011 roku.
Wandale pokiereszowali już infokiosk np. w 2011 roku. 

Lokalni wandale nieszczególnie przejmują sie tym, że tzw. infokiosk to kosztowne i delikatne mienie. Multimedialne urządzenie ponownie stało się obiektem ataku chuliganów.

Choć przestrzeń Turku daje mieszkańcom różnorodne opcje aktywnego wyładowania energii, chociażby na boisku czy ścieżce rowerowej, to jednak wciąż pozostaje grupa ludzi, specjalizująca się w "wyczynowym demontażu" urządzeń użyteczności publicznej. "Ofiarą" tego typu dewastacji padł ponownie infokiosk, umiejscowiony w pobliżu hotelu Arkady. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, fakt zniszczenia zgłosił w dniu 22 października przedstawiciel Urzędu Miejskiego. Ktoś uszkodził ekran i klawiaturę urządzenia. Wartość strat oszacowano na 6 500 zł.

reklama

Infokiosk to maszyna pozwalająca na uzyskanie informacji na temat atrakcji danego regionu, przejrzenie multimedialnych map czy połączenie w internetem. Administratorem dewastowanego co jakiś czas urządzenia jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pijany 23-latek odpowie za uszkodzenie...

Pijany 23-latek odpowie za uszkodzenie samochodów na...

26-08-2019
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama