piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

Ugodził nożem - trafił do aresztu

Ugodził nożem - trafił do aresztu
 

W dniu 22 marca br. policjanci z turkowskiej komendy zatrzymali 43 letniego mężczyznę. Ugodził on nożem swoją konkubinę. W wyniku obrażeń 54-letnia kobieta zmarła. Sad Rejonowy w Turku na wniosek prokuratury aresztował turkowianina na trzy miesiące. Grozi mu do 25 lat więzienia.

W dniu 22 marca br. policjanci z turkowskiej komendy udali się na interwencję do mieszkania przy ul. Spółdzielców w Turku. Ujawnili tam zwłoki 54 letniej kobiety z raną kłutą. W lokalu zastali także ratowników medycznych, którzy wcześniej prowadzili reanimację ugodzonej nożem kobiety.

reklama

Na miejscu policjanci zatrzymali jej konkubenta - 43-letniego mieszkańca Turku. Było on nietrzeźwy. W jego organizmie stwierdzono 2,34 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy w ramach prowadzone śledztwa w tej sprawie pozwolił zatrzymanemu mężczyźnie postawić zarzut zabójstwa.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Turku na wniosek prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyn grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności.

Źródło: turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz...

Turek: Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz...

21-08-2017
Turek: Tragiczny pożar przy Spółdzielców. Nie...

Turek: Tragiczny pożar przy Spółdzielców. Nie żyje...

14-04-2017
Pokłute ciało 54-latki leżało w mieszkaniu....

Pokłute ciało 54-latki leżało w mieszkaniu....

22-03-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama