piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

Pokłute ciało 54-latki leżało w mieszkaniu. Konkubent miał 2,3 promila

Pokłute ciało 54-latki leżało w mieszkaniu. Konkubent miał 2,3 promila
 

W niedzielne popołudnie w jednym z mieszkań na os. Spółdzielców zjawili się wezwani tam policjanci i ratownicy medyczni, gdzie zastali ciało mieszkanki Turku z widocznymi ranami kłutymi. Przebieg zdarzeń w bloku nr 8 wyjaśni śledztwo pod nadzorem Prokuratury.

O sprawie wiele mówią mieszkańcy wspomnianego bloku. Wspominają oni, że mieszkanie w którym znaleziono zmarłą wynajmowane było mniej więcej od listopada ubiegłego roku. W tamtym czasie – jak wskazują osoby z tego otoczenia – w lokalu dochodzić miało do kłótni, szczególnie w porze nocnej Z informacji, którymi podzielili się z nami mieszkańcy bloku wynika, że jeszcze tydzień temu zgłosili oni sprawę do Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza”, skarżąc się na kłopotliwych sąsiadów.

Tyle pogłosek z os. Spółdzielców. Co jednak wiemy na pewno? Jak wskazuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, dziś po godz. 17:00 policjanci zostali wezwani do wspomnianego mieszkania. Mundurowi zastali tam Pogotowie Ratunkowe. W lokalu znajdowało się ciało 54-letniej kobiety z widocznymi ranami kłutymi. Ciało zostało zabrane do prosektorium, a stróże prawa zatrzymali do wyjaśnienia 43-letniego konkubenta nieżyjącej turkowianki. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w sobie 2,34 promila alkoholu.

Póki co nie można wyrokować, co tak naprawdę stało się w niedzielę na os. Spółdzielców. Odpowiedzi na wszelkie pytanie udzieli śledztwo i sekcja zwłok.

reklama

 

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał...

Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał Rosiak....

04-03-2019
Niepokojące doniesienia w sprawie Michała...

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W...

03-03-2019
Turek: Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz...

Turek: Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz...

21-08-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama