sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wideo: Jadąc do szkoły "skosili" we Wrzącej kapliczkę i płot

Wideo: Jadąc do szkoły
 

Rano w miejscowości Wrząca (gm. Turek) doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwie osoby musiały trafić do szpitala. Uczestnicy kolizji zeznali, że jej powodem było wtargnięcie na jezdnię zwierzęcia, co zmusiło kierowcę do podjęcia próby uniknięcia zderzenia, co ostatecznie o mało co nie skończyło się tragedią. 

Kolizja nastąpiła około godz. 8:00. Wtedy to przez miejscowość Wrząca samochodem osobowym marki Citroen Xsara przejeżdżało pięciu młodych mężczyzn, jadących – jak wynika z ustaleń policjantów – do szkoły. W pewnym momencie kierowca – mieszkaniec Piętna – stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto spowodowało pokaźne zniszczenia, uderzając w betonowy płot pobliskiej posesji i wpadając na przydrożną kapliczkę (właściwie na ogrodzony krzyż).

Choć pierwsze nieoficjalne doniesienia mówiły o tym, że do szpitala trafiło trzech mężczyzn, to jednak okazało się, że owych poszkodowanych było dwóch. Panowie, po otrzymaniu pomocy medycznej i przejściu badań, opuścili już SP ZOZ w Turku. 

reklama

AW
Wideo: MS

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11 sierp.
Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra...

Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra wypadł z...

13 lt.
Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama