Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Jeździł po wsi, wrzeszczał, potem mdlał

Jeździł po wsi, wrzeszczał, potem mdlał - foto: freeimages.com / Catalin Pop
foto: freeimages.com / Catalin Pop  

W nocy ze środy na czwartek mieszkańcom Krwon nie pozwalał spokojnie spać ich 22-letni sąsiad. Policja zatrzymała delikwenta i teraz sprawdza, czy w osiągnięciu stanu nocnej euforii nie pomogło mu zażycie nielegalnych środków.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji, funkcjonariusze tuż przed północą otrzymali zgłoszenie dotyczące konieczności interwencji w Krwonach. W tejże wsi ktoś postanowił urządzić sobie przejażdżki autem, na dodatek krzycząc. Hałaśliwym kierowcą okazał się 22-letni mieszkaniec tejże miejscowości.  Gdy mężczyzną zajęli się przybyli do Krwon policjanci, ten zaczął mdleć, więc przyjechać tam musiała także karetka Pogotowia Ratunkowego.

reklama

Mężczyzna został zatrzymany, jego samochód zabezpieczono. 22-latek był trzeźwy, więc policjanci sprawdzą teraz - opierając się na badaniach pobranej krwi - czy nie doszło tutaj do kierowania autem w stanie po spożyciu środków odurzających.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019
Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli...

Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

18-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama