sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Nie miał "prawka" i dokumentów, ale cwaniakował. Teraz za to odpowie

Nie miał
 

Kiepsko natknięcie się na policjantów wspominać będzie młody mieszkaniec Turku. Zabrakło mu potrzebnych dokumentów, zabrakło też najwyraźniej zimnej krwi.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 20 listopada. W godzinach popołudniowych samochodem marki Peugeot Boxer poruszał się to Turku 23-letni mieszkaniec tego miasta. O godz. 15:50 mężczyzna został na ul. Wyszyńskiego poddany kontroli drogowej. Wtedy okazało się, że przyłapany nie posiada uprawnień, nie miał też dokumentów pojazdu. Jakby tego było mało turkowianin utrudniał policjantom wykonanie czynności i nie stosował się do poleceń stróżów prawa. Teraz poniesie tego konsekwencje.

reklama

Pamiętajmy - ten, kto prowadzi na drodze publicznej pojazd, nie mając do tego uprawnienia, podlega karze grzywny. Kto prowadzi na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu pojazd, nie mając przy sobie wymaganych dokumentów, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Po wybuchu gazu na Wyszyńskiego. Czy można było...

Po wybuchu gazu na Wyszyńskiego. Czy można było...

29-09-2020
Wideo: Wybuch butli z gazem na Wyszyńskiego....

Wideo: Wybuch butli z gazem na Wyszyńskiego. Trzy...

29-09-2020
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama