piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bezpieczne święta z Pyrkiem

Bezpieczne święta z Pyrkiem
 

Jak co roku policjanci Wydziału Prewencji Turkowskiej komendy przeprowadzili działania profilaktyczne pod nazwą „Nie daj złodziejowi zarobić na karpia”. Na terenie dwóch tureckich marketów spotkali się z mieszkańcami. Przestrzegali kupujących przed kieszonkowcami.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas przygotowań, porządków jak również wzmożonych zakupów. Wtedy to licznie odwiedzamy sklepy samoobsługowe, bazary i targowiska. Skupiając się na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. Jest to doskonała okazja dla złodzieja, aby skraść nam portfel, dokumenty, telefon czy też karty płatnicze. Aby przeciwdziałać takim zagrożeniom policjanci z Zespółu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KPP w Turku przeprowadzili działania profilaktyczne na terenie dwóch tureckich marketów. Podczas spotkań z mieszkańcami przypominali im jak właściwie pilnować swoich torebek i kieszeni. Kupujący otrzymali ulotki informacyjne dotyczące bezpieczeństwa. Całą akcje wspierał Pyrek -Maskotka Wielkopolskiej Policji i Święty Mikołaj.

Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019
Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli...

Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

18-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama