sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wielopole: Znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW

Wielopole: Znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW - foto: materiały operacyjne Policji
foto: materiały operacyjne Policji 

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie 29 stycznia br. w miejscowości Wielopole zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z trzema woreczkami amfetaminy. Dwa dni później także na terenie gminy Tuliszków w miejscowości Krępa policjanci z Tuliszkowa w trakcie kontroli drogowej ujawnili przewożone narkotyki.

W dniu 29 stycznia br. ok. godz. 20.30 policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie postanowili sprawdzić samochód marki BMW zaparkowany na parkingu w Wielopolu.  W pojeździe siedziało dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. W trakcie kontroli u właściciela pojazdu 20-latka zamieszkałego na terenie gminy Tuliszków policjanci znaleźli 3 woreczki z amfetaminą o wadze ok. 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnienie tego przestępstwa wg. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

reklama

Natomiast w dniu 31 stycznia br. zaraz po północy policjanci z Tuliszkowa w miejscowości Krępa dokonali kontroli samochodu marki VW Passat posiadającego numery rejestracyjne z powiatu konińskiego. Pojazdem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku  25 i 27 lat zamieszkali na terenie powiatu konińskiego. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy nich amfetaminę w ilości ponad 3 gramy. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed Sądem za posiadanie środków odurzających.

W związku z podejrzeniem, że jeden z mężczyzn mógł prowadzić samochód znajdując się pod wpływem środków odurzających została pobrana mu krew do badań.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

29 maj.
Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z...

Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z...

14 maj.
Po 15-tej wypadki osobówek w Feliksowie i...

Po 15-tej wypadki osobówek w Feliksowie i...

28-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama