poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Wielopole: Znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW

Wielopole: Znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW - foto: materiały operacyjne Policji
foto: materiały operacyjne Policji 

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie 29 stycznia br. w miejscowości Wielopole zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z trzema woreczkami amfetaminy. Dwa dni później także na terenie gminy Tuliszków w miejscowości Krępa policjanci z Tuliszkowa w trakcie kontroli drogowej ujawnili przewożone narkotyki.

W dniu 29 stycznia br. ok. godz. 20.30 policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie postanowili sprawdzić samochód marki BMW zaparkowany na parkingu w Wielopolu.  W pojeździe siedziało dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. W trakcie kontroli u właściciela pojazdu 20-latka zamieszkałego na terenie gminy Tuliszków policjanci znaleźli 3 woreczki z amfetaminą o wadze ok. 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnienie tego przestępstwa wg. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

reklama

Natomiast w dniu 31 stycznia br. zaraz po północy policjanci z Tuliszkowa w miejscowości Krępa dokonali kontroli samochodu marki VW Passat posiadającego numery rejestracyjne z powiatu konińskiego. Pojazdem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku  25 i 27 lat zamieszkali na terenie powiatu konińskiego. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy nich amfetaminę w ilości ponad 3 gramy. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed Sądem za posiadanie środków odurzających.

W związku z podejrzeniem, że jeden z mężczyzn mógł prowadzić samochód znajdując się pod wpływem środków odurzających została pobrana mu krew do badań.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wielopole: Płonęła trawa i stodoła

Wielopole: Płonęła trawa i stodoła

10 kw.
Krępa: Wiózł w BMW 10 kg amfetaminy, wartej 400...

Krępa: Wiózł w BMW 10 kg amfetaminy, wartej 400 000 zł

3 kw.
Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył,...

Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył, zanim...

26 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama