czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie - Foto:
Foto: "OSP Malanów" na Facebook.com 

Wiele osób pomstuje na obecność drzew przy drogach. Kolejny argument przemawiający za tym, że drzew nie powinno być przy szlakach komunikacyjnych, dał piątkowy ranek. Wtedy to do groźnego zdarzenia drogowego doszło w jednej z miejscowości gminy Malanów.

Zdarzenie nastąpiło w dniu 9 marca, około godz. 7:00. Wtedy to kierowca samochodu osobowego marki Renault Scenic wypadł z drogi przebiegającej przez Skarżyn Kolonię, wjechał do rowu i uderzył autem w drzewo. Na miejscu pojawili się strażacy OSP Malanów, KP PSP Turek, OSP Skarżyn, ratownicy medyczni, policjanci.

reklama

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i wraz z ratownikami z PSP Turek udzieliliśmy pomocy osobie poszkodowanej oraz zneutralizowaliśmy wycieki z uszkodzonego samochodu. Jednostka ze Skarżyna po dojeździe na miejsce zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz odłączyła akumulator w samochodzie – wyjaśniają druhowie OSP Malanów.

AW
Źródło: OSP Malanów na Facebook.com

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
W Słodkowie

W Słodkowie "wylądował" Peugeotem w stawie. Nikomu...

29 sierp.
Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

17 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama