Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Odzyskali skradzione instrumenty. Dwaj zatrzymani czekają na zarzuty

Władysławów: Odzyskali skradzione instrumenty. Dwaj zatrzymani czekają na zarzuty
 

W nocy z wtorku na środę Młodzieżowej Orkiestrze Dętej OSP we Władysławowie skradziono instrumenty dęte – trąbki, klarnety, saksofon i puzon. Na szczęście muzycy już za chwilę będą mogli wrócić do koncertowania, gdyż instrumenty odnaleziono, a na policyjny „dołek” trafiło dwóch mężczyzn, zamieszanych w ową kradzież.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 czerwca. Wtedy to złodzieje pojawili się w budynku GOK we Władysławowie. Sprawcy po pokonaniu zabezpieczeń obiektu dokonali kradzieży instrumentów muzycznych. O zdarzeniu poinformowano policjantów, którzy we współpracy z pracownikami GOK podjęli czynności wyjaśniające. O udostępnianie informacji o kradzieży na portalach społecznościowych prosili też członkowie i sympatycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

reklama

Historia ta ma swój happy end. Stróże prawa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 41 lat, mających związek ze zdarzeniem. Obaj panowie oczekują obecnie na zarzuty. Już niebawem odpowiedzą za kradzież z włamaniem, za co może grozić im kara do 10 lat więzienia. Wspomniane instrumenty, o wartości około 12 000 – 13 000 zł, zostały odzyskane.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.
Nocny pożar słomy w Chylinie

Nocny pożar słomy w Chylinie

25 lt.
Zderzenie Forda z Oplem w Polichnie. Dwie osoby...

Zderzenie Forda z Oplem w Polichnie. Dwie osoby...

13-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama