środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Tuliszków: Policjanci odzyskali BMW warte 400 000 zł

Tuliszków: Policjanci odzyskali BMW warte 400 000 zł - foto: materiały operacyjne Komisariatu Policji w Tuliszkowie
foto: materiały operacyjne Komisariatu Policji w Tuliszkowie 

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie zabezpieczyli na terenie gminy Tuliszków samochód BMW X5 skradziony na terenie Niemiec. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo. Odzyskany samochód zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi.

W dniu 20 sierpnia br. policjanci otrzymali informację, że pojazd marki BMW X5  skradziony na terenie Niemiec, może znajdować się na terenie gminy Tuliszków. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuliszkowie, którzy na prywatnej posesji ujawnili skradziony pojazd. Samochód miał już przebity numer VIN. Po dokładnym sprawdzeniu innych cech identyfikacyjnych okazało się, że pojazd jest, tym skradzionym na terenie Niemiec. Wartość pojazdu pochodzącego z przestępstwa to 400 tysięcy złotych.
 
33-letni mieszkaniec powiatu tureckiego, podejrzany o paserstwo tego pojazdu został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa mienia znacznej wartości. Popełnienie tego przestępstwa zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Prokurator Rejonowego w Turku zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Tuliszków: Policjanci odzyskali BMW warte 400 000 zł - foto: materiały operacyjne Komisariatu Policji w Tuliszkowie

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.
Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i...

Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i domów...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama