czwartek 27 luty 2020

Gabrieli, Liwii, Leonarda

reklama

Nocny pożar suszarni tartaku w Długiej Wsi gasiło 12 jednostek straży pożarnej

Nocny pożar suszarni tartaku w Długiej Wsi gasiło 12 jednostek straży pożarnej - foto: OSP Dobra
foto: OSP Dobra 

Dzisiaj w nocy, tj 11 marca w poniedziałek o godzinie 2:24 Powiatowe Stanowisko Kierowania zadysponowało ponad 12 zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Państwowej Straży Pożarnej do pożaru suszarni drewna w miejscowości Długa Wieś (gm. Dobra).

Nocny pożar z wstępnych informacji przekazanych przez Oficera Prasowego PSP Turek kpt. Krzysztofa Gruszczyńskiego objął powierzchnię 96 m2. Działania strażaków polegały na gaszeniu budynku suszarni tartaku, w który składowano drewno. Pożar objął nie tylko składowane drewno ale także dach budynku suszarni. Działania strażaków trwały całą noc. Na chwile obecną na miejscu w Długiej Wsi pracują jeszcze 4 jednostki OSP i PSP.

reklama

W akcji gaśniczej brały udział zastępy z OSP Piekary, OSP Dobra, PSP Turek, OSP Przykona, OSP Kowale Pańskie, OSP Smulsko, OSP Przykona oraz OSP Strachocice. Trwa dogaszanie i usuwanie skutków pożaru. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Powalone drzewa i liczne interwencje strażaków...

Powalone drzewa i liczne interwencje strażaków...

01-10-2019
Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna...

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna osoba...

25-09-2019
Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie....

Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie. Poszkodowanych aż...

25-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama