środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii. Motocyklista i pasażerka przewiezieni do Szpitala

Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii. Motocyklista i pasażerka przewiezieni do Szpitala
 

W miejscowości Olimpia (gm. Brudzew) około 13:20 jadący od strony Galewa w kierunku Kościelca motocyklista utracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia kierowca motocykla Suzuki jak i pasażerka doznali ogólnych obrażeń ciała i zostali przewiezieni do Szpitala w Turku. 

Z relacji świadków wynika, że powodem utraty panowania nad motocyklem była próba ominięcia samochodu osobowego wjeżdżającego na drogę wojewódzką 470 z drogi leśnej w miejscowości Olimpia. Przed miejscem zdarzenia znajduje się wzniesienie, które utrudnia widoczność dalszego odcinka drogi. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy jednostki Straży Pożarnej z PSP Turek, OSP Brudzew oraz OSP Chrząblice. Na miejsce przybył także Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił poszkodowanym pomocy medycznej. Całość zdarzenia bada przybyła na miejsce Policja. Ruch na tym odcinku był kilkadziesiąt minut wstrzymany.

reklama

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Gm. Brudzew: Zderzenie trzech aut na drodze...

Gm. Brudzew: Zderzenie trzech aut na drodze...

24-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama