niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

18°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w Zagaju w gminie Dobra.

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w Zagaju w gminie Dobra.
 

Prawdopodobnie wybuch butli z gazem był przyczyną tragedii do której doszło dziś tj 28 lipca 2020 r. około godz. 9.30 w miejscowości Zagaj (gm. Dobra). Do wybuchu doszło w jednym z budynków mieszalnych w którym znajdował się 87-letni mężczyzna. Budynek uległ zawaleniu.

Mężczyznę spod gruzu wydobyli mieszkańcy a przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy. Do akcji ratowniczej zadysponowano 10 zastępów straży pożarnej. Na miejsce przybyły jednostki z Państwowej Straży Pożarnej z Turku a także okoliczne jednostki OSP z Piekar, Dobrej, Strachocice oraz Kowale Pańskie. Na miejscu pracuje także grupa operacyjna Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu. Na miejsce pożaru przybył także burmistrz Dobrej.

reklama

Z uwagi na ciężki stan poszkodowanego – liczne poparzenia i obrażenia wewnętrzne - na miejsce zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratowniczego. Mimo długotrwałej reanimacji także przy wsparciu ratowników LPR mężczyzny nie udało się uratować. Przyczyny tragedii ustalają funkcjonariusze Policji pod nadzorem prokuratora.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama