środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

reklama

Wideo: Motocyklista, pieszy i dziecko w szpitalu po wypadku na zaporze zbiornika Jeziorsko

Wideo: Motocyklista, pieszy i dziecko w szpitalu po wypadku na zaporze zbiornika Jeziorsko - fot. nadesłane przez Czytelnika
fot. nadesłane przez Czytelnika 

Do niebezpiecznego wypadku z udziałem motocykla (Honda) i samochodu osobowego (Opel Astra) doszło dzisiaj, tj. 6 września 2020 r. po godzinie 17.00 na odcinku drogi przebiegającej przez zaporę na zbiorniku Jeziorsko. Poszkodowany motocyklista został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi. W zdarzeniu ucierpiało także dziecko i przechodząca obok kobieta.

Jak informuje Rzecznik prasowy KP PSP w Poddębicach st. kpt. Radosław Ogrodowczyk, do zdarzenia doszło na prostym odcinku Drogi Wojewódzkiej nr 478 przebiegającej przez zaporę na zbiorniku Jeziorsko. - Motocyklista uderzył w tył wyjeżdżającego z parkingu samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia doznał poważnych obrażeń. Został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. W zdarzeniu ucierpiała osoba postronna, która akurat znajdowała się w pobliżu zderzenia pojazdów. Była to kobieta. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał także dziecko, które podróżowało samochodem osobowym i przetransportował je do szpitala. Nie mam na chwilę obecną informacji w jakim wieku były poszkodowane osoby. - relacjonuje Rzecznik prasowy KP PSP w Poddębicach.

reklama

Zdarzenie miało miejsce na terenie powiatu poddębickiego. Na miejscu funkcjonariusze policji ustalają szczegóły związane z wypadkiem. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej z powiatu poddębickiego oraz trzy zastępy z jednostek powiatu turkowskiego, tj. PSP Turek oraz OSP Dobra i OSP Piekary. Droga jest zablokowana.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wypadek na zaporze: Jechał na jednym kole z...

Wypadek na zaporze: Jechał na jednym kole z...

07-09-2020
Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia...

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w...

28-07-2020
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

01-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama