niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów - foto OSP Władysławów
foto OSP Władysławów 

Pasażerka mercedesa trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło wczoraj (17 września) w Tarnowskim Młynie w gminie Władysławów. Sprawcą zdarzenia był kierowca busa, który za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym stracił prawo jazdy.

Do wypadku doszło około godziny 16.30. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna jadący mercedesem sprinterem, na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpił pierwszeństwa osobowemu mercedesowi prowadzonemu przez mieszkańca naszego powiatu, doprowadzając do zderzenia. Bus zatrzymał się na drodze, a osobówka na przydrożnym drzewie. Podczas wypadku poszkodowana została pasażerka osobowego. Kobieta trafiła do szpitala.

reklama

W akcji ratunkowej oprócz policjantów i ratowników medycznych uczestniczyły dwie jednostki strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz ochotnicy z Chylina i Władysławowa.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pożar w elektrowni. Spłonęła instalacja...

Pożar w elektrowni. Spłonęła instalacja elektryczna

23 paźd.
Druhowie z OSP Chylin włączeni do Krajowego...

Druhowie z OSP Chylin włączeni do Krajowego Systemu...

19 paźd.
Pożar ciężarówek w Żukach. Kto podpalił TIRy?

Pożar ciężarówek w Żukach. Kto podpalił TIRy?

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama