niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek wyskoczył z balkonu

Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek wyskoczył z balkonu
 

Dziś, około godziny 13.00, z bloku numer 2 przy Osiedlu Wyzwolenia mężczyzna wypadł z balkonu. Dochodzenie w sprawie prowadzą policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Turku.

To kolejna tragedia, do której doszło w tym bloku. 31 grudnia 2019 roku w jednym z mieszkań zginęło 10-letnie dziecko. Dzisiaj koło 13.00 służby ratunkowe  otrzymały informację o kolejnym zdarzeniu w „dwójce” przy Wyzwolenia. Jak wynikało ze zgłoszenia, mieszkaniec bloku wypadł lub wyskoczył z balkonu znajdującego się na czwartym piętrze. Na miejsce wezwani zostali policjanci oraz karetka pogotowia. Lekarz stwierdził zgon turkowianina.

reklama

Obecnie na miejscu policjanci prowadzą czynności sprawdzające pod nadzorem Prokuratury w Turku. Wiadomo już, że mężczyzna wyskoczył z balkonu. W mieszkaniu był wraz z matką, która widziała, jak na niego wychodził. Jak wyjaśnia Aleksandra Marańda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie, czynności prowadzone są w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, dlatego ciało nie zostało zabezpieczone, a co za tym idzie nie będzie przeprowadzana sekcja zwłok 41-latka.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelny wypadek na Osiedlu Wyzwolenia....

Śmiertelny wypadek na Osiedlu Wyzwolenia. Pracownik...

23 paźd.
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch...

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

18 wrz.
reklama
reklama
reklama