Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

13°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Obrzębinie. W akcji gaśniczej 6 zastępów straży pożarnej

Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Obrzębinie. W akcji gaśniczej 6 zastępów straży pożarnej - fot. nadesłane przez Czytelnika
fot. nadesłane przez Czytelnika 

Przed godzinną 8.00 w niedzielę 11 października br. wybuchł pożar budynku mieszkalnego w Obrzębinie. Żadna z zamieszkujących osób nie ucierpiał w pożarze. Pożar wybuchł na poddaszu budynku i trwa jego dogaszanie.

Jak informuje dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Turku zgłoszenie o pożarze domku jednorodzinnego na ul. Storczykowej w Obrzębinie (gmina Turek) wpłynęło o godzinie 7:48. Wg relacji świadków płomienie objęły zachodnią i południową część poddasza. W akcji gaśniczej wykorzystano podnośnik. Pożar został ugaszony i trwa jego dogaszanie.

reklama

Do akcji gaśniczej skierowano 5 zastępów z jednostek z PSP Turek, OSP Turek, OSP Cisew oraz OSP Kowale Księże. Na czas akcji gaśniczej w Obrzębinie zabezpieczenie terenu miasta powierzono Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.
Pożar budynku mieszkalnego na ul. Leśnej w...

Pożar budynku mieszkalnego na ul. Leśnej w Turku. W...

17 maj.
Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych...

Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych w Turku

5 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama