wtorek 02 marca 2021

Halszki, Heleny, Karola

2°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Obrzębinie. W akcji gaśniczej 6 zastępów straży pożarnej

Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Obrzębinie. W akcji gaśniczej 6 zastępów straży pożarnej - fot. nadesłane przez Czytelnika
fot. nadesłane przez Czytelnika 

Przed godzinną 8.00 w niedzielę 11 października br. wybuchł pożar budynku mieszkalnego w Obrzębinie. Żadna z zamieszkujących osób nie ucierpiał w pożarze. Pożar wybuchł na poddaszu budynku i trwa jego dogaszanie.

Jak informuje dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Turku zgłoszenie o pożarze domku jednorodzinnego na ul. Storczykowej w Obrzębinie (gmina Turek) wpłynęło o godzinie 7:48. Wg relacji świadków płomienie objęły zachodnią i południową część poddasza. W akcji gaśniczej wykorzystano podnośnik. Pożar został ugaszony i trwa jego dogaszanie.

reklama

Do akcji gaśniczej skierowano 5 zastępów z jednostek z PSP Turek, OSP Turek, OSP Cisew oraz OSP Kowale Księże. Na czas akcji gaśniczej w Obrzębinie zabezpieczenie terenu miasta powierzono Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nocny pożar słomy w Chylinie

Nocny pożar słomy w Chylinie

25 lt.
Straż Pożarna wspiera Narodowy Program Szczepień

Straż Pożarna wspiera Narodowy Program Szczepień

4 lt.
Kpt. Jacek Erkiert p.o. dowódcy JRG PSP Turek

Kpt. Jacek Erkiert p.o. dowódcy JRG PSP Turek

2 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama