wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

29°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszkowska szajka wpadła

Tuliszkowska szajka wpadła - Źródło: sxc.hu / Richard Dudley
Źródło: sxc.hu / Richard Dudley 

W ciągu ostatnich trzech miesięcy grupa młodych mężczyzn dokonała na terenie miasta i gminy Tuliszków kradzieży za łączną sumę ok. 20 tysięcy złotych. Ich proceder ukrócili funkcjonariusze tamtejszego Posterunku Policji, a rabusiom grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, przestępcy na przestrzeni trzech ostatnich miesięcy włamywali się do domów, siedzib firm, czy chociażby garaży. Najczęściej kradli sprzęt RTV oraz elektronarzędzia. Sposób, w jaki dokonywano „włamów” miał wskazywać na to, iż cała seria przestępstw była dziełem tych samych osób, które łącznie ukraść miały mienie warte ok. 20 tysięcy złotych. Amatorzy szybkiego zarobku nie pozostali jednak bezkarni, gdyż organom ścigania udało się wpaść na ich trop.

reklama

Szajka składała się w całości z mieszkańców Tuliszkowa. Była to czwórka mężczyzn w wieku od 18 to 22 lat. Policji udało się również odzyskać prawie 80 procent skradzionego mienia. Być może kolejne "sprawki" tuliszkowian ujawnione zostaną w toku śledztwa, lecz już teraz za włamania i kradzieże grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Auta płonęły w garażu

Auta płonęły w garażu

01-10-2015
Wideo: Samochód i motocykl spłonęły w garażu

Wideo: Samochód i motocykl spłonęły w garażu

09-01-2015
Kto okradł garaż w Malanowie?

Kto okradł garaż w Malanowie?

31-10-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama