czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Dachowanie w Grzymiszewie

Dachowanie w Grzymiszewie - Źródło: sxc.hu / Julia Borysewicz
Źródło: sxc.hu / Julia Borysewicz 

„Gdy się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy” – mówi znane porzekadło. Pewnie jest w nim wiele racji, gdyż zdecydowanie nie do śmiechu musiało być we wtorkowy wieczór kierowcy auta, które na jednej z tras gm. Tuliszków wypadło z drogi.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 7 lutego. Około godz. 21:50 drogą w Grzymiszewie przemieszczało się auto marki Suzuki SX.  W pewnym momencie samochód wypadł z jezdni na łuku drogi, po czym dachował. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy strażaków - KP  PSP w Turku oraz druhowie z jednostki w Grzymiszewie.

reklama

Po przybyciu służb ratunkowych okazało się, iż pojazd leży na dachu. Kierowca dał radę samemu wydostać się z samochodu i znajdował się poza nim. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, której pomocy medycznej udzieliło Pogotowie Ratunkowe. Strażacy przewrócili auto na koła, po czym zajęli się odłączeniem akumulatora oraz uprzątnięciem miejsca wypadku.

AW
Źródło: KP PSP w Turku
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kamizelki i ulotki dla obcokrajowców

Kamizelki i ulotki dla obcokrajowców

03-05-2019
Policyjna akcja

Policyjna akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu"....

29-03-2019
Beznazwa: Potrącił pieszego i  uciekł z miejsca...

Beznazwa: Potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku

02-10-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama