środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Jeździli po pijaku

Jeździli po pijaku - Źródło: sxc.hu / Zsuzsanna Kilian
Źródło: sxc.hu / Zsuzsanna Kilian 

Po raz kolejny na drogach powiatu tureckiego pojawili się kierowcy na „podwójnym gazie”. Policji udało się zatrzymać trzech nietrzeźwych delikwentów, a weekendowy rekordzista osiągnął wynik bliski 2 promili alkoholu (0,97 mg/l w wydychanym powietrzu).

Pierwszy z kierowców „wpadł” w nocy 18 lutego. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli ok. godz. 3:40 w miejscowości Galew (gm. Brudzew). Okazało się, że 23-letni mieszkaniec Babiaka bynajmniej nie jest trzeźwy. U mężczyzny kierującego Citroenem Jumperem stwierdzono stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu na poziomie 0.58 mg/l.

reklama

Kolejny delikwent wpadł w dniu 19 lutego.  Tym razem ok. godz. 2:00 do kontroli w Kalinowej został zatrzymany mieszkaniec Chełmna. Mężczyzna poruszający się autem osobowym marki Volkswagen Polo może pochwalić się wynikiem na poziomie 0,72 mg/l.

Pochwycenie alkoholowego „championa” miało nastąpić dopiero w niedzielne popołudnie. Pechowa dla kierowcy samochodu osobowego marki Opel okazała się kontrola policjantów, przeprowadzona ok. godz. 17:25 na ul. Jana Pawła II. Wynik 50-letniego mieszkańca Turku to 0,97mg/l.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wjechała rowerem przed ciężarówkę i trafiła do...

Wjechała rowerem przed ciężarówkę i trafiła do szpitala

23-04-2015
Leżał na jezdni ze skuterem, bo miał ponad 3...

Leżał na jezdni ze skuterem, bo miał ponad 3 promile

05-09-2014
Miał 1,2 promila i śmigał na motorowerze

Miał 1,2 promila i śmigał na motorowerze

13-08-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama