środa 20 listopada 2019

Anatola, Edyty, Rafała

reklama
Wzorek

Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II

Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II
 

Zazwyczaj karetka pogotowia przyjeżdża na miejsce, gdy dojdzie do wypadku. We wtorek 25 września było jednak inaczej. To właśnie karetka z turkowskiego szpitala została zniszczona w wyniku zderzenia z autem osobowym.

Z ustaleń policjantów wynika, że powodem dachowania była inna kolizja. Otóż al. Jana Pawła II jechały, jedno za drugim, trzy auta - Audi, BMW i Renault. W pewnym momencie kierowca Audi zwolnił, wręcz zatrzymał się, chcąc skręcić w lewo w ul. Graniczną. Za Audi zatrzymało się BMW, ale niestety nie uczyniła tego osoba kierująca Renault. W efekcie doszło do kolizji tychże trzech pojazdów, ktore kolejno uderzyły w siebie.

reklama

Na domiar złego - jak wskazują policjanci - jedno z aut wysunęło się na przeciwlegly pas jezdni, którym akurat wtedy jechała z naprzeciwka karetka. Rozbite Clio pozostało na jezdni, natomiast pojazd uprzywilejowany znalazł się poza pasem drogowym i dachował na pobliskiej łące.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II

Podobne artykuły

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

6 list.
Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna...

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna osoba...

25 wrz.
Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama