czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II

Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II
 

Zazwyczaj karetka pogotowia przyjeżdża na miejsce, gdy dojdzie do wypadku. We wtorek 25 września było jednak inaczej. To właśnie karetka z turkowskiego szpitala została zniszczona w wyniku zderzenia z autem osobowym.

Z ustaleń policjantów wynika, że powodem dachowania była inna kolizja. Otóż al. Jana Pawła II jechały, jedno za drugim, trzy auta - Audi, BMW i Renault. W pewnym momencie kierowca Audi zwolnił, wręcz zatrzymał się, chcąc skręcić w lewo w ul. Graniczną. Za Audi zatrzymało się BMW, ale niestety nie uczyniła tego osoba kierująca Renault. W efekcie doszło do kolizji tychże trzech pojazdów, ktore kolejno uderzyły w siebie.

reklama

Na domiar złego - jak wskazują policjanci - jedno z aut wysunęło się na przeciwlegly pas jezdni, którym akurat wtedy jechała z naprzeciwka karetka. Rozbite Clio pozostało na jezdni, natomiast pojazd uprzywilejowany znalazł się poza pasem drogowym i dachował na pobliskiej łące.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II

Podobne artykuły

Wideo: Renault dachował na NSZZ Solidarności w...

Wideo: Renault dachował na NSZZ Solidarności w Turku

2 wrz.
Wideo: Wieczorna kolizja osobówki ze skuterem...

Wideo: Wieczorna kolizja osobówki ze skuterem na...

21 sierp.
Kępina: Dachował Oplem

Kępina: Dachował Oplem

19 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama