Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II

Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II
 

Zazwyczaj karetka pogotowia przyjeżdża na miejsce, gdy dojdzie do wypadku. We wtorek 25 września było jednak inaczej. To właśnie karetka z turkowskiego szpitala została zniszczona w wyniku zderzenia z autem osobowym.

Z ustaleń policjantów wynika, że powodem dachowania była inna kolizja. Otóż al. Jana Pawła II jechały, jedno za drugim, trzy auta - Audi, BMW i Renault. W pewnym momencie kierowca Audi zwolnił, wręcz zatrzymał się, chcąc skręcić w lewo w ul. Graniczną. Za Audi zatrzymało się BMW, ale niestety nie uczyniła tego osoba kierująca Renault. W efekcie doszło do kolizji tychże trzech pojazdów, ktore kolejno uderzyły w siebie.

reklama

Na domiar złego - jak wskazują policjanci - jedno z aut wysunęło się na przeciwlegly pas jezdni, którym akurat wtedy jechała z naprzeciwka karetka. Rozbite Clio pozostało na jezdni, natomiast pojazd uprzywilejowany znalazł się poza pasem drogowym i dachował na pobliskiej łące.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Wideo: Karetka dachowała na Jana Pawła II

Podobne artykuły

Renault dachował w Cichowie. Policja ustala...

Renault dachował w Cichowie. Policja ustala...

6 lt.
Pijany kierowca karetki sprawcą kolizji...

Pijany kierowca karetki sprawcą kolizji drogowej....

28-12-2021
Karetka transportująca chorego zderzyła się z...

Karetka transportująca chorego zderzyła się z sarną....

09-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama