niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

BMW w barierki

BMW w barierki - Źródło: sxc.hu / Milca Mulders
Źródło: sxc.hu / Milca Mulders 

Teoretycznie polskie autostrady – choć nie są doskonałe – dają warunki umożliwiające względnie bezpieczną i bezkolizyjną jazdę. To jednak tylko teoria, gdyż np. w dniu 20 lutego na A2 — na wysokości Brudzewa — kierowca "beemki" wjechał w bariery ochronne.

Do zdarzenia doszło – mówiąc precyzyjnie – na 273 kilometrze autostrady, licząc w kierunku Warszawy. Przejeżdżające tamtędy BMW zjechało z trasy i  uderzyło w znajdujące się na poboczu bariery ochronne. Na miejscu zdarzenia pojawili się min. strażacy z KP PSP w Turku oraz jednostki z Władysławowa.

reklama

Służby ratunkowe zastały po przybyciu samochód stojący pod wiaduktem. Następnie dokonano zamknięcia pasa ruchu w celu uporania się z usunięciem zabezpieczonego pojazdu. W aucie nie znajdowały się żadne osoby. Kierowcę BMW znaleziono na parkingu, lecz ten nie chciał udzielenia pomocy medycznej.

AW
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wypadek amerykańskiej kolumny wojskowej na A2....

Wypadek amerykańskiej kolumny wojskowej na A2....

25-01-2019
Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile....

Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile. Uderzył w...

05-11-2018
Tuliszków: Policjanci odzyskali BMW warte 400...

Tuliszków: Policjanci odzyskali BMW warte 400 000 zł

23-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama