poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Bar płonął w nocy

Bar płonął w nocy
 

Zniszczone wyposażenie, opalone ściany – taki obraz ujrzeli w piątek stali bywalcy popularnego lokalu przy ul. Browarnej. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru, który wybuchł około północy, było podpalenie.

Informacja mówiąca o tym, iż ogień pojawił się w barze mieszczącym się przy ul. Browarnej dotarła do Komedy Powiatowej PSP o godz. 00:19. W momencie przybycia strażaków, płomienie zajmowały boczną ścianę baru, a ogień wydostawał się na zewnątrz budynku. Wyważono drzwi i przystąpiono do akcji gaszenia, w której uczestniczyły trzy jednostki straży.

reklama

Ratowanie budynku trwało ok. 2 godzin. Niestety ogień dokonał znacznych zniszczeń. Spaleniu uległo min. wyposażenie baru. Z konieczności musiano dokonać także prac rozbiórkowych sufitu. Wedle przypuszczeń, przyczyną pożaru było podpalenie, dokonane przez nieznanego sprawcę.

AW
Źródło: KP PSP  Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tymczasowy areszt dla podpalacza radiowozu

Tymczasowy areszt dla podpalacza radiowozu

z dzisiaj
Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu...

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu pod...

7 sierp.
Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama