czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Okradziono spalony bar

Okradziono spalony bar
 

Można powiedzieć, że w miniony piątek lokal przy ul. Browarnej dotknęły wszystkie plagi egipskie. W kilkadziesiąt godzin po pożarze ktoś postanowił wieczorową porą odwiedzić pogorzelisko, by jeszcze szybko się wzbogacić.

W nocy z 23 na 24 lutego ogień pojawił się w barze mieszczącym się przy ul. Browarnej, dokonując znacznych zniszczeń w wyposażeniu lokalu. Z konieczności musiano dokonać także prac rozbiórkowych sufitu. Nie był to jednak koniec przykrych zdarzeń dla właściciela przybytku. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, jeszcze tego samego dnia – w godz. między 19.00-20.00 – miejsce to odwiedził nieznany rabuś (bądź rabusie).

reklama

Piątkowego wieczora ktoś włamał się do baru, wyważając metalową kratę i wybijając okienną szybę. Z baru skradziono metalową kasetkę, w której przechowywano pieniądze. Złodziej nie obłowił się zbytnio – udało mu się ukraść 150 zł. Sprawcy lub sprawców włamania poszukuje Policja.

AW
Źródło: KP PSP w Turku / KPP w Turku 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18-07-2018
Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

15-01-2018
Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy...

Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy ratowali...

01-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama