poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Kradną w Tuliszkowie

Kradną w Tuliszkowie
 

W dniu 6 marca lokalna Policja odnotowała dokonanie dwóch kradzieży. Jak się okazuje, w obu przypadkach złodzieje zabrali się do "roboty" na terenie gminy Tuliszków.

Do pierwszego zdarzenia doszło w miejscowości Grzymiszew. Tam amatorzy cudzej własności postanowili wzbogacić się o przewód. W tym celu sprawcy w nocy weszli na teren gospodarstwa rolnego, zabierając stamtąd 40 metrów bieżących przewodu elektrycznego siłowego. Rolnik stracił w ten sposób mienie o wartości ok. 1600 zł.

reklama

W samym Tuliszkowie przestępcy zdecydowali się z kolei pogrzebać nieco przy pewnym aucie. Sprawcy w tym celu pojawili się na pewnym placu firmowym. Tam zaparkowany był samochód marki Volkswagen T5. Złodzieje wymontowali z niego element układu wydechowego wraz z katalizatorem. Tym razem strata to ok. 5700 zł.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

13-04-2018
Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski...

Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski odzyskał....

17-03-2017
Nietrzeźwy rolnik w Zetorze złapany

Nietrzeźwy rolnik w Zetorze złapany

29-02-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama