środa 30 listopada 2022

Andrzeja, Maury, Ondraszka

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wiatr łamał, strażacy interweniowali

Wiatr łamał, strażacy interweniowali - Źródło: archiwum prywatne
Źródło: archiwum prywatne 

W ubiegłym tygodniu pogoda po raz kolejny pokazała swe groźniejsze oblicze. W miniony weekend strażacy musieli uporać się np. z niebezpiecznie zwisającymi nad drogami konarami i powalonymi drzewami.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, w dniu 27 lipca strażacy pojawili się między innymi na ul. Kościuszki w Turku, by zająć się zwisającym konarem drzewa. Więcej tego typu interwencji koniecznych było dzień później czyli w sobotę. W Kotwasicach zagrożenie stwarzał konar usytuowany nad jezdnią. Także w gminie Malanów, ale tym razem w Grąbkowie na drodze znalazło się drzewo. W Turku przy ul. Żeromskiego strażacy również musieli zająć się powalonym drzewem, a na ul. Działkowej inny okaz flory pochylił się na budynkiem.

reklama

Poniedziałek przyniósł z sobą kolejne interwencje. Tym razem koniecznym było usunięcie nadłamanych konarów w miejscowości Linne i na turkowskim stadionie 1000-lecia. Obrazami siły natury  podzielił się z naszą redakcją jeden z czytelników, nadsyłając zdjęcia powalonego - piorunem, jak wskazuje autor - drzewa, które prezentujemy poniżej.

AW
Źródło: KP PSP w Turku
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Źródło: archiwum prywatne2
Źródło: archiwum prywatne3
Źródło: archiwum prywatne4

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie na DK 83 w miejscowości...

Śmiertelne potrącenie na DK 83 w miejscowości Linne....

07-03-2019
Kraksa na Żeromskiego

Kraksa na Żeromskiego

02-03-2018
Dobra: Krowa walczy o życie. Uciekła z rzeźni,...

Dobra: Krowa walczy o życie. Uciekła z rzeźni,...

29-03-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama