wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Zafirą prosto w słup

Zafirą prosto w słup
 

Pokiereszowany opel, jedna osoba ranna – tak pokrótce prezentuje się bilans zdarzenia, do którego doszło w dniu 29 grudnia na drodze wojewódzkiej nr 470. W Feliksowie (gm. Malanów) samochód osobowy - po wypadnięciu ze wspomnianej trasy - wjechał w przydrożny, drewniany słup.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, lokalne służby zostały poinformowane  o sobotnim zdarzeniu na trasie Kalisz-Malanów około godz. 11:18. Brały w nim udział osoby podróżujące dwoma samochodami osobowymi. Na miejscu pojawili się policjanci, ratownicy Pogotowia Ratunkowego oraz strażacy PSP Turek oraz jednostki OSP Malanów. Zastali oni stojące na poboczu drogi wojewódzkiej auto marki Peugeot 306 oraz znacznie bardziej pokiereszowanego opla. Zafira wypadła z jezdni i znajdowała się na łące. Pojazd uderzył czołowo w ustawiony tam słup.

reklama

W momencie przybycia służb na miejsce wypadku, wszyscy jego uczestnicy znajdowali się poza autami. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

02-04-2016
Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

21-01-2016
Wideo: Zderzenie dwóch aut osobowych przy SP1

Wideo: Zderzenie dwóch aut osobowych przy SP1

17-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama