Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% potrzebnych środków !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Włamał się do sklepu, ukradł 4 flaszki

Włamał się do sklepu, ukradł 4 flaszki - Źródło: sxc.hu / Marcin Barłowski
Źródło: sxc.hu / Marcin Barłowski 

O pazerność i zachłanność nie można posądzać pewnego mężczyznę, który w weekend wdarł się do jednego z lokalnych sklepów monopolowych. Zadowoliły go tylko 4 butelki alkoholu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 7 kwietnia. O  godz. 00:11 pracownicy jednej z agencji ochrony odnotowali włamanie do sklepu monopolowego przy ul. 650-lecia, o czym niezwłocznie powiadomili Policję. Jak się miało niebawem okazać, sprawcą zamieszania był pewien niestroniący od alkoholu mężczyzna, który zbiwszy szybę wystawową kamieniem wszedł do sklepu. Zabrał stamtąd jedynie 2 butelki wódki i 2 likiery, o łącznej wartości ok. 80 zł.

reklama

Mężczyzna nie nacieszył się łupem, gdyż policjanci szybko znaleźli go na pobliskiej „melinie”. Skradzione mienie udało  się częściowo odzyskać, gdyż delikwent i jego znajomi zabrali się już za konsumpcję. Włamywacz trafił do aresztu, usłyszał zarzuty, a przy okazji tych czynności okazało się, że ma już na koncie podobny wybryk.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kryminalni z Tuliszkowa zatrzymali włamywacza...

Kryminalni z Tuliszkowa zatrzymali włamywacza...

27-02-2017
Trzymał felgi u babci, ale ktoś je ukradł

Trzymał felgi u babci, ale ktoś je ukradł

22-04-2015
19-latek odpowie za dwa włamania

19-latek odpowie za dwa włamania

22-04-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama