poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Golfiarz stracił zęby

Golfiarz stracił zęby - Źródło: sxc.hu / Megan Brock
Źródło: sxc.hu / Megan Brock 

Taranowanie „po pijaku” betonowego płotu to kiepski pomysł na spędzanie weekendowej nocy. Przekonał się o tym pewien kierowca, który podczas zdarzenia drogowego w Tarnowskim Młynie nieco uszczuplił swoje uzębienie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 21 kwietnia, około godz. 1:45. Wtedy to przez Tarnowski Młyn golfem przejeżdżał mieszkaniec Teresiny (gm. Krzymów), wioząc swego kolegę. Była to niestety jazda na „podwójnym gazie”, co szybko przyniosło opłakane skutki. Pijany delikwent stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji, uszkadzając ogółem 6 przęseł betonowego płotu.

reklama

W Tarnowskim Młynie pojawili się strażacy PSP Turek oraz OSP Władysławów. W momencie ich przybycia, jeden z mężczyzn znajdował się poza pojazdem, drugi był jeszcze w volkswagenie. Strażacy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w golfie itd.

Kierowca auta w trakcie kolizji stracił dwa zęby, w przypadku pasażera obrażenia przybrały jedynie formę rozmaitych otarć naskórka itp. Obaj panowie trafili do szpitala.

Nierozważny „golfiarz” wydmuchał wynik 0,89 mg alkoholu na litr powietrza, co daje ok. 1,8 promila alkoholu w organizmie.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku, KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tarnowski Młyn: Wieczorne zderzenie Scanii i Seata

Tarnowski Młyn: Wieczorne zderzenie Scanii i Seata

26-09-2018
Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

08-05-2018
Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

16-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama