sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Jeździli pomimo promili

Jeździli pomimo promili - Źródło: sxc.hu / Thomas D Mørkeberg
Źródło: sxc.hu / Thomas D Mørkeberg 

Wiele osób lubi wypić dla odprężenia coś mocniejszego, a później będąc już pod wpływem ryzykuje zdrowie lub życie uczestnicząc w ruchu drogowym. Takim zachowaniem popisali się ostatnio kolejni mieszkańcy naszego powiatu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do przyłapania pierwszego ze wspomnianych panów doszło 1 czerwca. Tego dnia pecha miał mieszkaniec miejscowości Słodków Kolonia. Mężczyzna pedałował przez Obrzębin i musiał stanąć oko w oko z policjantami. Pewnie delikwent nie miał na to ochoty, gdyż spoczywał już na nim zakaz kierowania rowerem. Szybko okazało się, że jegomość i tym razem nie powinien pomykać jednośladem, gdyż w organizmie 57-latka znajdowało się ponad 1,4 promila alkoholu.

reklama

Z kolei w dniu 3 czerwca, o godz. 19:50 w Milejowie przyłapany został pewien 47-letni motorowerzysta. Mieszkaniec miejscowości Strachocice Kolonia osiągnął wynik 0,75 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje ok. 1,5 promila.

AW
Źródło: KPP w Turku 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.
Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

07-05-2019
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama