piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Spała i piła, za hotel nie zapłaciła

Spała i piła, za hotel nie zapłaciła - Źródło: sxc.hu / Fran Gambín
Źródło: sxc.hu / Fran Gambín 

Teoretycznie każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, że wynajęcie pokoju w hotelu wiąże się z późniejszym uiszczeniem stosownych opłat. Od tej konieczności chciała się wymigać pijana – i to bardzo – dwudziestoparolatka, więc zmieniła szybko miejsce pobytu na areszt.

Kobieta pojawiła się w jednym z turkowskich hoteli w sobotę 1 czerwca. Gdy w niedzielę nadszedł czas wymeldowania i uiszczenia opłat, wynikających z korzystania z dobrodziejstw przybytku przez dwie doby, pojawił się problem. Kobieta postanowiła nie zapłacić za swój pobyt, a to rzecz jasna nie mogło ujść jej płazem, gdyż spowodowała stratę na szkodę hotelu w wysokości 512 zł. Mieszkanka Feliksowa trafiła do aresztu, gdzie mogła ochłonąć po trudach weekendu, wytrzeźwieć i następnie złożyć stosowne wyjaśnienia.

reklama

Podczas badania kobieta osiągnęła imponujący wynik 1,84 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje ok. 3,8 promila.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Bądź bezpieczny! Noś odblaski! Akcja policji,...

Bądź bezpieczny! Noś odblaski! Akcja policji, straży...

28 wrz.
Pomachaj kierowcy i popraw swoje...

Pomachaj kierowcy i popraw swoje bezpieczeństwo....

20 wrz.
Zaginął 46-letni turkowianin. Wiesz coś na jego...

Zaginął 46-letni turkowianin. Wiesz coś na jego...

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama