piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Ciosy i rysowanie auta czyli noc przy obwodnicy

Ciosy i rysowanie auta czyli noc przy obwodnicy - Źródło: sxc.hu / Alessandro Paiva
Źródło: sxc.hu / Alessandro Paiva 

Choć w miniony weekend najbardziej imprezowym miejscem w powiecie był Malanów, to jednak i w Turku działo się wiele. Ot chociażby w piątkową noc w niewielkim odstępie czasu w pobliży Alei Jana Pawła II doszło do uszkodzenia ciała pewnej kobiety, pokiereszowano także samochód osobowy i co ciekawe, obie sprawą najwyraźniej się łączą.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, po godz. 4:00 ktoś brutalnie obszedł się z autem, zaparkowanym przy wspomnianej już Alei Jana Pawła II. Nieznani sprawcy ostrym narzędziem porysowali pokrywę silnika golfa, prawe przednie i tyle drzwi, urwali lusterko, przecięli oponę jednego z kół, w drugiego usunęli wentyl itd. Ów czyn spowodował straty w wysokości ok 2 500zł, które poniósł 29-letni mieszkaniec Koła. Nie było to jednak jedyne gorszące wydarzenie, które miało miejsce w tej części miasta.

reklama

Nieco wcześniej, w trakcie tej samej nocy na ul. Komunalnej doszło do solidnej szarpaniny, w trakcie której w głowę uderzona została pewna kobieta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w owym zamieszaniu miał najprawdopodobniej brać udział wspomniany już kierowca golfa i pasażer auta, które nieco później zostało zdewastowane.

Sprawę bada Policja.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

20 kw.
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama