czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Jeśli nie Sylwester w Turku, to gdzie?

Jeśli nie Sylwester w Turku, to gdzie? - foto: sxc.hu / Joseph Hart
foto: sxc.hu / Joseph Hart 

We wtorek 31 grudnia w Turku odbędzie się impreza plenerowa, będąca pożegnaniem 2013r., z takimi atrakcjami, jak występy zespołu BEAT MAGIC, konkurs na najciekawszy strój sylwestrowy, fire show, pokaz fajerwerków itp.  Czy wydarzenia w okolicznych miastach przyćmią turkowskie świętowanie.

Sylwester w Turku minie przy dźwiękach muzyki tanecznej, a jak wyglądać będą imprezy w pobliskich miastach? W Koninie na placu Wolności o godzinie 23.30 zacznie się koncert - bardzo popularnego swego czasu - zespołu „Brathanki”. Nieco wcześniej, bo o godzinie 20.00 w hali „Rondo” zaprezentuje się Orkiestra Romantica z Januszem Wawrowskim i solistami operetkowymi.

reklama

Znanych nazw grup czy nazwisk wokalistów próżno szukać na plakatach imprezy w Kaliszu. Jak można się dowiedzieć, zaglądając na oficjalny serwis tegoż miasta, pożegnanie 2014 roku odbędzie się na tamtejszym Rynku Głównym. Organizatorzy informują o doskonałej zabawie, ale wskazują jedynie, że o 23:55 uczestnikom wydarzenia złożone zostaną życzenia noworoczne, a nieco później odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Na nazwiska muzyków mogących uatrakcyjnić event trudno natrafić nawet na stronie instytucji odpowiedzialnej za kaliskiego „Sylwka” czyli np. tamtejszego OSiR-u.

Sylwestrowych szaleństw nie zabraknie w Uniejowie. Od godz. 20:00 do 5:00 w tamtejszej sali OSP trwać będzie otwarta zabawa taneczna z zespołem Intro-Plus, a punktualnie o północy warto znaleźć się na uniejowskim rynku, by wysłuchać życzeń noworocznych i obejrzeć pokaz fajerwerków.

W Kole koncert pod gołym niebem w ostatni dzień roku w ogóle się nie odbędzie.

reklama

AW

Podobne artykuły

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w...

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w rynku...

1 st.
Uniejów z kolejnym miastem partnerskim.

Uniejów z kolejnym miastem partnerskim.

02-12-2019
Weekend w Uniejowie. Ile kosztuje?

Weekend w Uniejowie. Ile kosztuje?

06-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama