czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Pierwszy Dzień Wiosny we Władysławowie

Pierwszy Dzień Wiosny we Władysławowie
 

Pierwszy Dzień Wiosny i Drzwi Otwarte we władysławowskiej podstawówce przyciągnęły tłum przedszkolaków oraz uczniów z Małoszyny. Występy, zwiedzanie szkoły, zabawa w sali z wielkimi klockami i z tablica interaktywną stanowiły atrakcje tego dnia.

Punktem kulminacyjnym był pochód ulicami Władysławowa prowadzony przez dyrektora Daniela Kusza, a pilotowany przez OSP we Władysławowie (dh Zbigniewa Kusza, dhnę Magdalenę Dębińską) i zabezpieczony przez niezawodnych policjantów z komendy w Tuliszkowie, dzięki pomocy komendanta Dariusza Jasiakiewicza.

reklama

Piękna pogoda i radosna atmosfera wyciągnęła na ulice mieszkańców Rynku oraz miejscowych sklepikarzy. Wszyscy zgodnie twierdzili, że również święta państwowe powinny emanować kolorami i radością zaprezentowaną przez najmłodszych mieszkańców gminy

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły i przedszkola oraz wspomnianych służb kieruje dyrektor szkoły.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Pierwszy dzień wiosny. Policyjna akcja

Pierwszy dzień wiosny. Policyjna akcja "Wiosna 2019"

21-03-2019
Powitanie wiosny w ZS-P w Dobrej

Powitanie wiosny w ZS-P w Dobrej

23-03-2017
Wiosennie i sportowo w ZST

Wiosennie i sportowo w ZST

22-03-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama