wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Konie, biegi i nordic walking czyli weekend w powiecie

Konie, biegi i nordic walking czyli weekend w powiecie
 

Najbliższy weekend przyniesie wiele atrakcji dla osób, które lubią brać udział w sportowych zmaganiach, zarówno jako uczestnicy, jak i widzowie. Gdzie warto się udać?

Sobota - Malanowska Jesień

reklama

20 września czeka nas IX edycja biegów ulicznych „Malanowska Jesień”. Tegoroczne zawody odbędą się 20 września od godz. 11.00. Zawody organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie przy pomocy Urzędu Gminy w Malanowie. Oprócz pomniejszych tras dla kilku kategorii wiekowych, zaplanowano także Bieg Główny na dystansie 10 km.

Sobota -  I Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody „Andrewex” - Turek 2014

W dniu 20 września miłośnicy konnych zmagań powinni udać się na Stadion 1000-lecia. Tam po raz pierwszy odbędą się Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody „Andrewex” - Turek 2014. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:30. Na gości czekają tez takie atrakcje, jak np. festyn rodzinny, dmuchańce, przejażdżki konne itp.

reklama

Niedziela, marsz Ruszamy Turek!

21 września odbędzie się IV edycja integracyjnego marszu nordic walking. Wydarzenie organizowane jest przez Lokalne Porozumienie Samorządowe i odbywa się pod hasłem „Ruszamy Turek!”. Start o godz. 10:00 z parkingu leśnego Zdrojki Lewe. Turkowscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu przejdą ok 6 km, spokojnym tempem pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów. Marsz odbędzie się szlakami biegnącymi przez lasy Zdrojki Lewe. Wymarsz w las poprzedzi krótkie szkolenie z poprawnej techniki chodu z kijkami, którego podejmą się instruktorzy: Romualda Rynkiewicz, Dariusz Walaszek oraz Marcin Derucki.

Niedziela – XII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Powożeniu Zaprzęgami

Po sobotnich zawodach w skokach przez przeszkody przyjdzie czas na niedzielne XII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Powożeniu Zaprzęgami. Impreza rozpocznie się o godz. 13:00. Wydarzenie na Stadionie 1000-lecia dodatkowo uświetni m.in. pokaz jazdy kozackiej w wykonaniu „Apolinarski Group”.

Podobne artykuły

XIV Malanowska Jesień dla dzieci i młodzieży. W...

XIV Malanowska Jesień dla dzieci i młodzieży. W...

21-09-2019
Malanowska Jesień: Oleksandra z Winnicy nie...

Malanowska Jesień: Oleksandra z Winnicy nie dogonił...

23-09-2018
XIII Biegi Uliczne

XIII Biegi Uliczne "Malanowska Jesień" już 22 września

27-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama