wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Integracja w Kalinowej

Integracja w Kalinowej
 

Nieuniknionymi krokami nadchodzą długie zimne wieczory i Stowarzyszenie „Kali-Nova” postanowiło organizować spotkania integracyjne. Pierwsze, i mamy nadzieję nieostatnie odbyło się 26 września br. w świetlicy wiejskiej w Kalinowej.

Celem takowych spotkań jest integracja społeczności lokalnej: młodzieży, dzieci i dorosłych. Na młodzież i dzieci czekał stół do ping ponga, piłkarzyki oraz gry planszowe. Natomiast na dorosłych kawa, herbata i ciasto. Planowane było podanie ciasta drożdżowego, ale znając żywiołowość Naszych Pań wiedzieliśmy, że na jednym nie może się skończyć.

reklama

I tak też się stało. Oprócz „drożdżowca” podano także szarlotkę i bardziej nowoczesny placek jakim okazała się „krówka”. Należy dodać, iż przed spotkaniem odbywała się lekcja pieczenia ciasta drożdżowego.

Znalazł się również sponsor, który ufundował chipsy, napoje i cukierki dla dzieci i młodzieży.  Wszystkim przybyłym dziękujemy za mile spędzony czas.

Kalinowiaków zapraszamy na następne spotkania organizowane przez Stowarzyszenie!

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już...

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już w...

20 lt.
Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

20-12-2019
Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama