środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Podziękowali właścicielowi Sun Garden tytułem "Człowieka Powiatu Tureckiego"

Podziękowali właścicielowi Sun Garden tytułem
 

W piątkowy wieczór w restauracji Eden odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne. Wydarzenie stało się okazją do okazania wdzięczności osobie, bez której m.in. stopa bezrobocia byłaby w naszym powiecie zdecydowanie wyższa -  Ewaldowi Koesters.

Uchwałę o przyznaniu nagrody starosty tureckiego „Złotego Herbu Powiatu Tureckiego” oraz tytułu „Człowiek Powiatu Tureckiego A.D. 2014” podjął Zarząd Powiatu Tureckiego na posiedzeniu w dniu 14 stycznia. Przyznanie tego tytułu Ewaldowi Koesters stanowi wyróżnienie za szczególne zaangażowanie w rozsławianie powiatu tureckiego w kraju i za granicą na płaszczyźnie gospodarczej i społecznej. Jak można było usłyszeć podczas Spotkania Noworocznego, Ewald Koesters dzięki wieloletniej pracy doprowadził do stworzenia – z jednoosobowej firmy w Niemczech –  potężnego przedsiębiorstwa w Malanowie, obecnie największego europejskiego producenta poduszek ogrodowych, mebli i materacy. Od 2008 roku obrót firmy wzrósł trzykrotnie. W malanowskim Sun Garden zatrudnione jest ok. 2 000 osób.

reklama

Ewald Koesters nie mógł być obecny na Spotkaniu Noworocznym. Nagrodę w jego imieniu odebrał dyrektor Sun Garden Polska - Witold Jarecki.

AW

Podobne artykuły

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

08-02-2020
Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu...

Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu Honorowych...

06-01-2019
Potworów-Marcinów: Spotkanie Noworoczne PSL....

Potworów-Marcinów: Spotkanie Noworoczne PSL. Ludowcy...

03-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama