Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Wystąpią dla poparzonego Mateusza

Wystąpią dla poparzonego Mateusza
 

W najbliższą niedzielę osoby bez „węża w kieszeni” na pewno zjawią się we Władysławowie, a właściwie w Russocicach. Tam, w Domu Parafialnym, w godzinach popołudniowych zbierane będą środki na rzecz Mateusza - chłopca potrzebującego naszego wsparcia.

Wspomniane działanie to Akcja Charytatywna, która zostanie zorganizowana przez ks. Łukasza Dzikiewicza, Radę Rodziców oraz społeczność Szkoły Podstawowej we Władysławowie. Celem przedsięwzięcia jest zebranie środków na dalszą rehabilitację Mateusza, który w ubiegłym roku przed Wielkanocą uległ poparzeniu. Początek niedzielnego wydarzenia zaplanowano na godz. 18:00. Wtedy rozpoczną się występy uczniów, a na scenie Domu Parafialnego wystawiona zostanie także bajka o Kopciuszku, w której zaprezentują się rodzice i pracownicy szkoły. Serdecznie zapraszamy. 

Podobne artykuły

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w...

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w zakupie...

22 maj.
I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w...

Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w Skęczniewie

24 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama