wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wystąpią dla poparzonego Mateusza

Wystąpią dla poparzonego Mateusza
 

W najbliższą niedzielę osoby bez „węża w kieszeni” na pewno zjawią się we Władysławowie, a właściwie w Russocicach. Tam, w Domu Parafialnym, w godzinach popołudniowych zbierane będą środki na rzecz Mateusza - chłopca potrzebującego naszego wsparcia.

Wspomniane działanie to Akcja Charytatywna, która zostanie zorganizowana przez ks. Łukasza Dzikiewicza, Radę Rodziców oraz społeczność Szkoły Podstawowej we Władysławowie. Celem przedsięwzięcia jest zebranie środków na dalszą rehabilitację Mateusza, który w ubiegłym roku przed Wielkanocą uległ poparzeniu. Początek niedzielnego wydarzenia zaplanowano na godz. 18:00. Wtedy rozpoczną się występy uczniów, a na scenie Domu Parafialnego wystawiona zostanie także bajka o Kopciuszku, w której zaprezentują się rodzice i pracownicy szkoły. Serdecznie zapraszamy. 

Podobne artykuły

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z...

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z Dobrej...

25 sierp.
Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

27 lip.
Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

17 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama