piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Zachowaj na fotografii piękno kapliczek i weź udział w konkursie

Zachowaj na fotografii piękno kapliczek i weź udział w konkursie - foto: freeimages.com / Thiago Tavares
foto: freeimages.com / Thiago Tavares 

Dla wszystkich, którzy interesują się fotografią mamy wspaniałą wiadomość – trwa kolejna, już V edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego, którego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana.

Konkurs z cyklu Najpiękniejsze Miejsca Powiatu Tureckiego „Kapliczki Maryjne w Turku i Powiecie Tureckim” trwać będzie od 30 marca do 15 maja bieżącego roku. Udział w nim mogą brać dzieci i młodzież  w wieku 7 – 16 lat ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Tureckiego. Celem konkursu jest uratowanie od zapomnienia i zniszczenia często zabytkowych kapliczek na terenie powiatu, promocja naszych okolic oraz rozwijanie wyobraźni i wrażliwości autorów zdjęć. 

reklama

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem i daje szansę pokazania swojego talentu. Patronat medialny nad konkursem objął Portal Turek.net.pl.

 

Zachowaj na fotografii piękno kapliczek i weź udział w konkursie

Podobne artykuły

Turek: Fotografuj i uczcij 100-lecie...

Turek: Fotografuj i uczcij 100-lecie niepodległości

30-07-2018
Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny "Kadr na Powiat Turecki" już trwa

01-06-2018
Międzynarodowy konkurs artystyczny uroczyście...

Międzynarodowy konkurs artystyczny uroczyście...

05-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama