Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Piknik Rodzinny z Bocianem już w sobotę!

Piknik Rodzinny z Bocianem już w sobotę!
 

Właśnie teraz miłośnicy przyrody z Władysławowa (i nie tylko) wypatrują wyklucia się piskląt bocianiej pary, a owo oczekiwanie można sobie przyjemnie umilić. Już w sobotnie popołudnie na terenie tamtejszej Szkoły Podstawowej odbędzie się impreza, pełna atrakcji dla całych rodzin. Początek o godz. 15:00.

Przyglądając się programowi pikniku można śmiało stwierdzić, że nikt z przybyłych na szkolne boisko nie będzie narzekał na nudę. Na gości czekają występy artystyczne, a niemałych emocji dostarczy im prezentacja umiejętności judoków pod przewodnictwem Marka Kujawy, czy też pokaz karate. Wiele osób ucieszy wizyta strażaków. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Jak przystało na piknik, znajdzie się także okazja, by przekąsić coś pysznego. Na smakoszy czekać będą kulinaria przygotowane przez rodziców. Dzieci spożyte kalorie kalorie spalą szalejąc na zjeżdżalniach. Imprezę uświetni zespół VOLUME, który niedawno nagrał swoją płytę.

reklama

Naszym Czytelnikom przypominamy, iż codzienne życie ptaków można śledzić na stronie bociany.spwladyslawow.pl, gdzie oprócz kamery online znaleźć można fotogalerie oraz szersze informacje, dotyczące projektu związanego z bocianim gniazdem i jego mieszkańcami.

AW
 

Podobne artykuły

Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!

Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!

30-07-2019
Żyj zdrowo na sportowo - piknik rodzinny w...

Żyj zdrowo na sportowo - piknik rodzinny w Miłaczewie

08-06-2019
Piknik TOZu już w najbliższą niedzielę 9 czerwca

Piknik TOZu już w najbliższą niedzielę 9 czerwca

06-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama