poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Dobra świętuje z siłaczami i orkiestrami

Dobra świętuje z siłaczami i orkiestrami
 

Dni Tuliszkowa i Turku za nami, ale kolejne tego typu wydarzenia jeszcze przed nami. W najbliższy weekend bawimy się na Dniach Dobrej!

Na świętowanie złoży się wiele różnorodnych atrakcji. Najwcześniej udział w Dniach Dobrej rozpoczną wędkarze, którzy wczesnym sobotnim rankiem wezmą udział w Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Burmistrza. Później przyjdzie czas na Turniej Strzelecki i zmagania na „Orliku”. Uroczyste otwarcie XXIV Dni Dobrej nastąpi o godz. 16:30. Pół godziny później rozpoczną się zawody w ramach Pucharu Wielkopolski Strong Man 2015. Dzień pełen emocji zakończy zabawa taneczna.

reklama

O ile sobotnie świętowanie upłynie podczas rożnego rodzaju zmagań sportowych, to w niedzielę królować będzie w Dobrej muzyka. W miasteczku odbędzie się bowiem XVII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Wydarzenie rozpocznie uroczysta parada o godz. 14:00, a koncertów na wyspie w parku będzie można wysłuchać począwszy do godz. 15:00.

AW

Podobne artykuły

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia...

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w...

28 lip.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy...

Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy żłobka w...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama