poniedziałek 20 stycznia 2020

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Dobra świętuje z siłaczami i orkiestrami

Dobra świętuje z siłaczami i orkiestrami
 

Dni Tuliszkowa i Turku za nami, ale kolejne tego typu wydarzenia jeszcze przed nami. W najbliższy weekend bawimy się na Dniach Dobrej!

Na świętowanie złoży się wiele różnorodnych atrakcji. Najwcześniej udział w Dniach Dobrej rozpoczną wędkarze, którzy wczesnym sobotnim rankiem wezmą udział w Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Burmistrza. Później przyjdzie czas na Turniej Strzelecki i zmagania na „Orliku”. Uroczyste otwarcie XXIV Dni Dobrej nastąpi o godz. 16:30. Pół godziny później rozpoczną się zawody w ramach Pucharu Wielkopolski Strong Man 2015. Dzień pełen emocji zakończy zabawa taneczna.

reklama

O ile sobotnie świętowanie upłynie podczas rożnego rodzaju zmagań sportowych, to w niedzielę królować będzie w Dobrej muzyka. W miasteczku odbędzie się bowiem XVII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Wydarzenie rozpocznie uroczysta parada o godz. 14:00, a koncertów na wyspie w parku będzie można wysłuchać począwszy do godz. 15:00.

AW

Podobne artykuły

Nowo wyremontowane Centrum Kultury w Dobrej.

Nowo wyremontowane Centrum Kultury w Dobrej.

17 st.
Nowa karetka dla Podstacji Pogotowia...

Nowa karetka dla Podstacji Pogotowia Ratunkowego SP...

15 st.
Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do...

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10...

10 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama