czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Dobra świętuje z siłaczami i orkiestrami

Dobra świętuje z siłaczami i orkiestrami
 

Dni Tuliszkowa i Turku za nami, ale kolejne tego typu wydarzenia jeszcze przed nami. W najbliższy weekend bawimy się na Dniach Dobrej!

Na świętowanie złoży się wiele różnorodnych atrakcji. Najwcześniej udział w Dniach Dobrej rozpoczną wędkarze, którzy wczesnym sobotnim rankiem wezmą udział w Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Burmistrza. Później przyjdzie czas na Turniej Strzelecki i zmagania na „Orliku”. Uroczyste otwarcie XXIV Dni Dobrej nastąpi o godz. 16:30. Pół godziny później rozpoczną się zawody w ramach Pucharu Wielkopolski Strong Man 2015. Dzień pełen emocji zakończy zabawa taneczna.

reklama

O ile sobotnie świętowanie upłynie podczas rożnego rodzaju zmagań sportowych, to w niedzielę królować będzie w Dobrej muzyka. W miasteczku odbędzie się bowiem XVII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Wydarzenie rozpocznie uroczysta parada o godz. 14:00, a koncertów na wyspie w parku będzie można wysłuchać począwszy do godz. 15:00.

AW

Podobne artykuły

Ukradł nagrobek z cmentarza. Zuchwały złodziej...

Ukradł nagrobek z cmentarza. Zuchwały złodziej już w...

19 list.
Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty...

Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty Tureckiego

16 list.
Gmina Dobra. Już wkrótce remont ulicy...

Gmina Dobra. Już wkrótce remont ulicy Sperczyńskiego

5 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama