sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Festyn w Szadowie z otwarciem placu zabaw w tle

Festyn w Szadowie z otwarciem placu zabaw w tle
 

Oficjalne przecinanie wstęgi, przemowy i  gratulacje - to wszystko towarzyszyło festynowi integracyjnemu w Szadowie Księżym, który odbył się w sobotnie popołudnie 29 sierpnia na nowo otwartym placu zabaw. Nie zabrakło również atrakcji dla lokalnych dzieci, które od dziś mogą bezpiecznie spędzać swój wolny czas na zjeżdżalniach i huśtawkach niedaleko swoich domów.

Tegoroczny festyn w Szadowie odbył się pod hasłem „Czy znasz swoją Małą Ojczyznę?”, a to za sprawą quizu wiedzy przeprowadzonego podczas imprezy. Rozpoczęciu wydarzenia towarzyszyło oficjalne otwarcie nowego placu zabaw oraz wiaty piknikowej. Jak zwykle wiele atrakcji czekało na dzieci, które chętnie uczestniczyły we wszelkich zabawach. Dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy, konkursy, dmuchawce, a także możliwość przejazdu bryczką.

reklama

Prowadzącym wydarzenie był Karol Mac, radny Rady Gminy Turek. Nie zabrakło również wielu innych przedstawicieli lokalnych władz, którzy w tym dniu w nieco mniej oficjalnym charakterze oprócz przemówień rozdawali dzieciom słodycze i uczestniczyli w zabawach. Współorganizatorem festynu była również Komenda Powiatowa Policji w Turku, której przedstawiciele na czele z Komendantem Powiatowym Grzegorzem Gibaszkiem poprowadzili krótką pogadankę o bezpieczeństwie.

Po oficjalnej części imprezy, rozpoczęto wspólne biesiadowanie przy rytmach muzyki, grillu i zabawie tanecznej.

A.Wojtyra

Podobne artykuły

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu...

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu pod...

z wczoraj
Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

6 sierp.
Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama