niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale "Listu do Ojca"

Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale
 

Finał Listu do Ojca odbył się w konińskiej Mikroskali. Konkurs od trzech lat organizuje Senat, a na terenie subregionu konińskiego senator I. Niewiarowski. Ma on na celu wzmocnienie roli ojca w rodzinie, bo wciąż (jak pokazują badania) spędza on z dziećmi za mało czasu. W subregionie konińskim w konkursie udział wzięło 154 uczniów klas IV i V szkół podstawowych.

– Dzieci w wzruszający sposób opisywały swoje relacje z ojcami. Ocenialiśmy m.in. szczerość wypowiedzi – powiedział senator.

Jury wyróżniło Aleksandrę Pietrzak i Radosława Kałużnego z SP nr 1 w Turku oraz Aleksandra Ziółkowskiego z SP Bylice Kolonia. Najlepszą pracę napisała Hanna Krzymińska z SP nr 15 w Koninie. W nagrodę Hania pojedzie na finał krajowy, który odbędzie się w Warszawie.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo...

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo Samorządowe...

28-06-2019
Sukcesy uczniów SP1

Sukcesy uczniów SP1

25-06-2018
Podwójne zwycięstwo oddziałów gimnazjalnych SP...

Podwójne zwycięstwo oddziałów gimnazjalnych SP 1 w...

24-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama