sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Malanów: Nikola wyśpiewała Grand Prix. "Szklana pogoda" urzekła Jury

Malanów: Nikola wyśpiewała Grand Prix.
 

W niedzielę w Malanowie największe tłumy ludzi nie pojawiły się wcale w lokalach wyborczych. Całe rodziny zjawiły się w Świetlicy Wiejskiej, by z wypiekami na twarzy śledzić występy swych bliskich - dzieci, wnuków czy rodzeństwa - podczas IX Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na wesołą nutę"

Impreza zgromadziła całkowity przekrój społeczeństwa, od kilkuletnich dzieci do bardzo dojrzałych seniorów, ceniących muzyczne występy na żywo. Lokalni miłośnicy znanych melodii i pięknych głosów mogli znów przekonać się, jakie muzyczne talenty drzemią w uczniach placówek oświatowych z terenu Gminy Malanów. Przegląd adresowany był do dzieci i  młodzieży, a mówiąc dokładniej, do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Mało tego – na scenie pojawiły się nawet przedszkolaki! Występy w ramach tej muzycznej rywalizacji oceniło Jury: Marzena Świderska, Joanna Adamczyk i Marta Tomczyk-Groblica, swój werdykt wydała też publiczność. Grand Prix "Na wesołą nutę" otrzymała Nikoli Stróż, która urzekła wszystkich swoją interpretacją piosenki „Szklana pogoda" i to ona zdobyła nagrodę, którą ufundował wójt Sławomir Prentczyński. Nagrodę publiczności otrzymała Kinga Augustyniak.

reklama

Przedszkola: I Nagroda – Jan Bronikowski, II Nagroda – Maja Szamburska, II Nagroda – Wiktoria Włodarczyk i Amelia Durkiewicz. Wyróżnienie – Maja Kubiak (Amelia Ignaczak, Lena Czapiewska). Wyróżnienie – Gabriela Serafińska i Laura Danisz.

‹Klasy I-III: I Nagroda – Maja Grzelka, II Nagroda – Gabriela Bronikowska, III Nagroda – Oliwia Chrzuszcz i Wiktoria Tołoczko

‹Klasy IV-VI: I Nagroda – Joanna Chrzęściewska, II Nagroda – Hanna Harasna, III Nagroda – Nikola Kulawiecka

reklama

‹Gimnazjum: I Nagroda – Kinga Augustyniak, II Nagroda – Jakub Białas

Na IX Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na wesołą nutę" zaprasiło mieszkańców Malanowa i okolic Centrum Kultury i Sztuki.

AW

Podobne artykuły

Mały ogrodnik w podróży

Mały ogrodnik w podróży

6 sierp.
Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.
Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama