piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dzieci wystąpiły dla Babć i Dziadków

Dzieci wystąpiły dla Babć i Dziadków
 

Tradycyjnie jak co roku, Szkoła Filialna w Piekarach wraz z Rodzicami i Druhami z OSP Piekary przygotowała uroczystość Zabawy Choinkowej połączonej z Dniem Babci i Dziadka. Impreza odbyła się w sobotę 9 stycznia o godz. 15.00 w Sali Remizy OSP Piekary.

Na uroczystość przybyli m.in. ks. Grzegorz Wawrzyniak proboszcz parafii Skęczniew, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrej Marek Milczarek, kierownik przedszkola Marzenna Jeżyk,  Katarzyna Antosik reprezentująca Urząd Gminy w Dobrej, dzieci ze szkoły w Piekarach wraz z rodzicami i nauczycielami oraz liczna grupa Babć i Dziadków. Przybyłych gości powitała pani kierownik Szkoły Filialnej w Piekarach  Elżbieta Jesionek oraz Cezary Madaj naczelnik OSP Piekary.

reklama

Następnie wszyscy obejrzeli program artystyczny przygotowany przez dzieci i wychowawców, po którym Dziadkowie i Babcie zostali zaproszeni na kawę, herbatę i ciasto przygotowane przez rodziców a dzieci na hot-dogi i inne smakołyki.

Tego wieczoru nie zabrakło muzyki, tańców i dobrej zabawy a także … Świętego Mikołaja, który wszystkim dzieciom rozdał paczki z prezentami, które Świętemu pomógł przygotować Komitet Rodzicielski.

materiał prasowy

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Władysławów. Pierwsza transza komputerów dla...

Władysławów. Pierwsza transza komputerów dla dzieci...

25 sierp.
Studiuj w Koninie! Akademia Nauk Stosowanych...

Studiuj w Koninie! Akademia Nauk Stosowanych zaprasza!

11 maj.
Gmina Dobra. Powiatowa Narada Szkoleniowa w OSP...

Gmina Dobra. Powiatowa Narada Szkoleniowa w OSP Piekary

8 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama