czwartek 13 czerwca 2024

Antoniego, Gracji, Lucjana

reklama

Program Galileo nagrywano w Słodkowie!

Program Galileo nagrywano w Słodkowie!
 

Nie codziennie w programach ogólnonarodowych pojawiają się informacje o naszym mieście, czy okolicy.  W piątek 15 stycznia w jednym z zakładów produkcyjnych w okolicach Turku nagrywany był odcinek popularnego programu telewizyjnego Galileo. Ekipa telewizyjna przyjechała w nasze rejony specjalnie z Niemiec, ponieważ materiał który nagrano będzie emitowany na antenie stacji ProSieben u naszych sąsiadów, gdzie oglądalność tego programu wynosi kilka milionów osób!

Galileo to program o tematyce popularnonaukowej, gdzie prezentowane są kulisy powstawania różnorodnych przedmiotów. W Niemczech program ten jest nagrywany nieprzerwanie od 18 lat ciesząc się zainteresowaniem widzów. To na jego podstawie w Polsce stworzony został  program o tej samej nazwie nadawany dla polskiej stacji TV4. Tym razem ekipa telewizyjna i prowadzący program Janem Schwiderek odwiedziła firmę „Drewtur” L.T.M. Greber z siedzibą w Słodkowie. To tam przyglądano się szczegółowym procesom produkcji regałów meblowych dostępnych na stronie tylko.com/pl. Warto wspomnieć, że są to produkty unikatowe ze względu na sposób ich zamawiania. Każdy z nas może sam zaprojektować swój własny mebel, poprzez dostosowywanie wszelkich wymiarów do swoich potrzeb. Firma tylko.com/pl  opracowała również specjalną aplikacje dzięki , której przy pomocy np. smartfona  możemy uzyskać obraz 3D wybranego mebla wkomponowanego już w nasze mieszkanie.

reklama

„Drewtur” L.T.M. to firma produkcyjna wyspecjalizowana w obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych, działająca na rynku od ponad 35 lat. Duże doświadczenie, wysoka jakość i precyzja wykonania pozwoliła na przestrzeni lat na rozwój małej stolarni do rozmiarów firmy zatrudniającej ponad 200 pracowników. Duże możliwości technologiczne zaowocowały pozyskaniem wielu prestiżowych klientów na rynku meblowym. Jednak główną gałęzią zakładu jest produkcja elementów dla rynku kolejowego i motoryzacyjnego. Udział w programie to spore wyróżnienie dla zakładu jak i dla polskiej produkcji, która jest uznawana za solidną na rynku europejskim. Firmę „Drewtur” znajdziecie na stornie internetowej : www.drewtur.turek.pl oraz na Facebook’u.

Nagrany w Słodkowie materiał ma zostać wyemitowany na niemieckiej antenie w połowie lutego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania programu z naszą lokalną firmą.

Agnieszka Wojtyra dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
6
Podobne artykuły
Ubrań nigdy za wiele – funkcjonalne szafy do...

Ubrań nigdy za wiele – funkcjonalne szafy do sypialni, które...

4 czerw.
Do czego przydają się akcesoria meblowe?

Do czego przydają się akcesoria meblowe?

27 maj.
Styl i komfort w Twoim domu – poznaj...

Styl i komfort w Twoim domu – poznaj nowoczesne pufy

14 maj.
Sofy w stylu skandynawskim: Jak stworzyć...

Sofy w stylu skandynawskim: Jak stworzyć przytulną atmosferę w salonie?

23 st.
W stylu palisandru: przegląd najnowszych...

W stylu palisandru: przegląd najnowszych trendów w projektowaniu mebli...

13-12-2023
Krzesła do ogrodu - na jaki materiał postawić?

Krzesła do ogrodu - na jaki materiał postawić?

25-11-2022

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama