poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Dobra: 1 500 zł za tort?! Dla WOŚP zebrali 24 757 zł

Dobra: 1 500 zł za tort?! Dla WOŚP zebrali 24 757 zł
 

Wszyscy znamy z TV sceny z Finału WOŚP w Warszawie, gdy w tamtejszym centrum wydarzeń praca wre, przewija się mnóstwo ludzi. Tak też było i w Dobrej. 15 stycznia sala Centrum Kultury wypełniła się po brzegi, bo każdy chciał „grać” razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Kogóż nie było w niedzielę w CK w Dobrej! Byli młodsi i starsi mieszkańcy miasteczka i gminy, byli też przedstawiciele lokalnych władz i przedsiębiorcy. Tuż przed sceną ulokowali się członkowie Orkiestry Dętej OSP Dobra – Żeronice. Praktycznie tuż obok trwało cały czas liczenie pieniędzy, które trafiły do puszek wolontariuszy. Tymczasem na scenie nieustannie trwały występy artystyczne, przeplatane licytacjami. Każdy mógł dla siebie nabyć coś ciekawego. Gadżety WOŚP, odzież, maskotki, puzzle, sprzęt kuchenny – to tylko część przykładów tego, o co można było powalczyć podczas licytacji. Hitem był jeden z tortów, za którego zapłacono aż 1 500 zł.

reklama

Ogółem sztabowi WOŚP w Dobrej udało się zebrać aż 24 757 zł.

AW

Podobne artykuły

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za...

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za tegoroczny...

21 st.
Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

14 st.
Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama