poniedziałek 20 sierpnia 2018

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Władysławów: Zebrali dla WOŚP 6 540 zł

Władysławów: Zebrali dla WOŚP 6 540 zł
 

Choć okres świąteczny już za nami, miniona niedziela była wyjątkowym, pełnym życzliwości dniem, m.in. dla mieszkańców gminy Władysławów. Osoby te w dniu 15 stycznia mogły wspomóc WOŚP, a wieczorem spotkać się podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego.

W minioną niedzielę w całym kraju miliony ludzi wspomogły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Działanie to nie ominęło Władysławowa, gdzie również w poszczególnych miejscowościach zbierano pieniądze do puszek. Wieczorem, gdy podliczano już zgromadzone środki, odbył się kolejny już Koncert Noworoczny. Wydarzenie gościła sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, w której progach przed godziną 18:00 zaczęli pojawiać się ci mieszkańcy Władysławowa i okolic. Osoby zasiadające na widowni Koncertu Noworocznego nie mogły narzekać na nudę, gdyż gdyż czas uczestnikom imprezy umilali swymi występami młodzi wokaliści, wykonujący kolędy i pastorałki, a także członkowie zespołu Volume. Nieco później zaprezentowali się muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, a tuż po ich występie widzowie Koncertu Noworocznego mogli obserwować pokaz sztucznych ogni, wieńczący wydarzenie. W niedzielny wieczór rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny na wykonanie szopki bożonarodzeniowej.

reklama

Podczas 25 Finału WOŚP sztabowi z Władysławowa udało się zebrać kwotę 6 540 zł, która zasili konto fundacji Jurka Owsiaka.

AW
foto: www.wladyslawow.pl

 

Podobne artykuły

Malanów: 12 550 zł dla WOŚP. Parasol i tort...

Malanów: 12 550 zł dla WOŚP. Parasol i tort...

16 st.
WOŚP w Turku: Prawie 131 tys. zł trafiło do...

WOŚP w Turku: Prawie 131 tys. zł trafiło do...

15 st.
Tuliszków: Zagrają razem z WOŚP

Tuliszków: Zagrają razem z WOŚP

12 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama