niedziela 17 listopada 2019

Grzegorza, Salomei, Walerii

reklama
Wzorek

Władysławów: Zebrali dla WOŚP 6 540 zł

Władysławów: Zebrali dla WOŚP 6 540 zł
 

Choć okres świąteczny już za nami, miniona niedziela była wyjątkowym, pełnym życzliwości dniem, m.in. dla mieszkańców gminy Władysławów. Osoby te w dniu 15 stycznia mogły wspomóc WOŚP, a wieczorem spotkać się podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego.

W minioną niedzielę w całym kraju miliony ludzi wspomogły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Działanie to nie ominęło Władysławowa, gdzie również w poszczególnych miejscowościach zbierano pieniądze do puszek. Wieczorem, gdy podliczano już zgromadzone środki, odbył się kolejny już Koncert Noworoczny. Wydarzenie gościła sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, w której progach przed godziną 18:00 zaczęli pojawiać się ci mieszkańcy Władysławowa i okolic. Osoby zasiadające na widowni Koncertu Noworocznego nie mogły narzekać na nudę, gdyż gdyż czas uczestnikom imprezy umilali swymi występami młodzi wokaliści, wykonujący kolędy i pastorałki, a także członkowie zespołu Volume. Nieco później zaprezentowali się muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, a tuż po ich występie widzowie Koncertu Noworocznego mogli obserwować pokaz sztucznych ogni, wieńczący wydarzenie. W niedzielny wieczór rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny na wykonanie szopki bożonarodzeniowej.

reklama

Podczas 25 Finału WOŚP sztabowi z Władysławowa udało się zebrać kwotę 6 540 zł, która zasili konto fundacji Jurka Owsiaka.

AW
foto: www.wladyslawow.pl

 

Podobne artykuły

Wideo: Sprzęt z WOŚP leczy i diagnozuje...

Wideo: Sprzęt z WOŚP leczy i diagnozuje dzieciaki z...

10 st.
Wideo: 27 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

Wideo: 27 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

10 st.
Wesprzyj WOŚP w Turku. Finał już 13 stycznia!

Wesprzyj WOŚP w Turku. Finał już 13 stycznia!

3 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama