Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Władysławów: Zebrali dla WOŚP 6 540 zł

Władysławów: Zebrali dla WOŚP 6 540 zł
 

Choć okres świąteczny już za nami, miniona niedziela była wyjątkowym, pełnym życzliwości dniem, m.in. dla mieszkańców gminy Władysławów. Osoby te w dniu 15 stycznia mogły wspomóc WOŚP, a wieczorem spotkać się podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego.

W minioną niedzielę w całym kraju miliony ludzi wspomogły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Działanie to nie ominęło Władysławowa, gdzie również w poszczególnych miejscowościach zbierano pieniądze do puszek. Wieczorem, gdy podliczano już zgromadzone środki, odbył się kolejny już Koncert Noworoczny. Wydarzenie gościła sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, w której progach przed godziną 18:00 zaczęli pojawiać się ci mieszkańcy Władysławowa i okolic. Osoby zasiadające na widowni Koncertu Noworocznego nie mogły narzekać na nudę, gdyż gdyż czas uczestnikom imprezy umilali swymi występami młodzi wokaliści, wykonujący kolędy i pastorałki, a także członkowie zespołu Volume. Nieco później zaprezentowali się muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, a tuż po ich występie widzowie Koncertu Noworocznego mogli obserwować pokaz sztucznych ogni, wieńczący wydarzenie. W niedzielny wieczór rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny na wykonanie szopki bożonarodzeniowej.

reklama

Podczas 25 Finału WOŚP sztabowi z Władysławowa udało się zebrać kwotę 6 540 zł, która zasili konto fundacji Jurka Owsiaka.

AW
foto: www.wladyslawow.pl

 

Podobne artykuły

Nowy turkowski rekord WOŚP pobity! Zebrano 169...

Nowy turkowski rekord WOŚP pobity! Zebrano 169 857 zł

13 st.
Orkiestrowa machina ruszyła. Turkowianie...

Orkiestrowa machina ruszyła. Turkowianie wspierają...

12 st.
Policja ostrzega przed zagrożeniami związanymi...

Policja ostrzega przed zagrożeniami związanymi z 28....

10 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama