poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

IzoSerwis "Firmą Roku" 2016

IzoSerwis
 

W piątkowy wieczór w Barbórce odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne. W trakcie tejże gali poznaliśmy laureata kolejnej edycji konkursu „Firma Roku”, organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą. Trafiła ona do rąk prezesa Jakuba Kowalczyka.

Celem konkursu jest nagrodzenie tych lokalnych przedsiębiorstw, które swymi osiągnięciami wyróżniają się na tle innych podmiotów, działających na terenie powiatu tureckiego. Kapituła Konkursowa decydując o uhonorowaniu poszczególnych firm bierze pod uwagę takie czynniki, jak np. wysoka jakość świadczonych usług, oferowanych produktów itp. Tym razem laureatem konkursu został IzoSerwis sp. z o.o.

reklama

Przedsiębiorstwo działa od 2007 roku. Firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji przemysłowych, w szczególności izolacji termicznych, akustycznych, a także w pracach antykorozyjnych. W roku 2016 w spółce nastąpił około 25% wzrost zatrudnienia, do poziomu ponad 200 pracowników. IzoSerwis świadczy swoje usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Produkty firmy znajdują zastosowanie w branży budowlanej, energetyce, przemyśle petrochemicznym, a nawet spożywczym. IzoSerwis znany jest z tego, że wspiera sport, bierze też udział w akcjach charytatywnych.

Dziękuję bardzo. Odbieram tę nagrodę w imieniu całej firmy. Pracowników, którzy ciężko pracowali na to. Dzięki nim firma się rozwija i idzie do przodu. Dziękuje tez samorządom, które pomagają nam, wspierają nas. Jak to się mówi, byle do przodu! – mówił prezes Jakub Kowalczyk, odbierając nagrodę z rąk prezesa TIG – Marka Sawickiego.

AW

2
3
4
5

Podobne artykuły

"Dajemy im zaświadczenie na życie i uczymy...

21 kw.
Nowa odsłona TIG i nowe władze izby

Nowa odsłona TIG i nowe władze izby

03-09-2020
Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

08-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama